Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXXIII sesja Rady Miejskiej w Mogilnie ".
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu gminy Mogilno na rok 2022.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Katarzyna Barczak | za |
2 | Alina Dobersztyn | za |
3 | Łukasz Drzazgowski | za |
4 | Łukasz Gapiński | za |
5 | Zofia Gąsior | za |
6 | Waldemar Krystkowiak | za |
7 | Ewa Kwit | za |
8 | Barbara Lech | za |
9 | Maria Malczewska | za |
10 | Wioleta Michalak | za |
11 | Paweł Molenda | za |
12 | Karol Nawrot | za |
13 | Robert Przepiórka | za |
14 | Stanisław Radtke | za |
15 | Stanisław Redmann | za |
16 | Zbigniew Spólnik | za |
17 | Małgorzata Staniek | za |
18 | Grzegorz Stochliński | za |
19 | Ewa Szarzyńska | za |
20 | Małgorzata Źrałka | za |
21 | Przemysław Majcherkiewicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Mogilno na lata 2022 – 2033.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Alina Dobersztyn | za |
2 | Łukasz Drzazgowski | za |
3 | Łukasz Gapiński | za |
4 | Zofia Gąsior | za |
5 | Waldemar Krystkowiak | za |
6 | Ewa Kwit | za |
7 | Barbara Lech | za |
8 | Maria Malczewska | za |
9 | Wioleta Michalak | za |
10 | Paweł Molenda | za |
11 | Karol Nawrot | za |
12 | Robert Przepiórka | za |
13 | Stanisław Radtke | za |
14 | Stanisław Redmann | za |
15 | Zbigniew Spólnik | za |
16 | Małgorzata Staniek | za |
17 | Grzegorz Stochliński | za |
18 | Ewa Szarzyńska | za |
19 | Małgorzata Źrałka | za |
20 | Katarzyna Barczak | nieoddany |
21 | Przemysław Majcherkiewicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu gminy Mogilno na rok 2022.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Alina Dobersztyn | za |
2 | Łukasz Drzazgowski | za |
3 | Łukasz Gapiński | za |
4 | Zofia Gąsior | za |
5 | Waldemar Krystkowiak | za |
6 | Ewa Kwit | za |
7 | Barbara Lech | za |
8 | Maria Malczewska | za |
9 | Wioleta Michalak | za |
10 | Paweł Molenda | za |
11 | Karol Nawrot | za |
12 | Robert Przepiórka | za |
13 | Stanisław Radtke | za |
14 | Stanisław Redmann | za |
15 | Zbigniew Spólnik | za |
16 | Małgorzata Staniek | za |
17 | Grzegorz Stochliński | za |
18 | Ewa Szarzyńska | za |
19 | Małgorzata Źrałka | za |
20 | Katarzyna Barczak | nieoddany |
21 | Przemysław Majcherkiewicz | nieobecny |